iPolster
iPolster http://ipolster.pl/images/logo-ipolster.png 01-01-2018 #

Materace piankowe

Materace piankowe należą do podstawowej oferty naszej firmy. Wykonane są one z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, wysokoodbojnej, z pamięcią (Memory/Visco) oraz pianki lateksowej.

Takie materace piankowe wykazują właściwości antyalergiczne, zapewniają dobrą izolację termiczną, a dzięki specjalnej perforacji, doskonałą wentylację. Półprodukty posiadają aktualne certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami. Materace do spania z tej kategorii odznaczają się sprężystością, elastycznością. Pianki z których są wykonane powodują, że są miękkie, delikatne i łatwo utrzymać je w higienie. Aktywnie zmieniają twardość pod wpływem temperatury leżącej osoby, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu jej ciała i zapewniają precyzyjne podparcie, bez względu na wzrost czy wagę. Właściwe ułożenie ciała eliminuje dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, a porowata struktura wsadu poprawia krążenie krwi.
Dzięki temu, że doskonale amortyzują ruchy ciała, są idealne w przypadku, gdy łóżko dzielą dwie osoby, z których jedna śpi niespokojnie. Materace piankowe mogą mieć praktycznie dowolne kształty i rozmiary. Można je stosować zarówno na twardą ramę łózka jak i na stelaże sprężynujące.  

Materace z pianki
wykorzystywane są w domach, hotelach i pensjonatach. Niewątpliwą zaletą jest również ich niska waga. Dzięki temu można je łatwo transportować, przemieszczać, a nawet zwijać w rulon. Ma to także duże znaczenie w przypadku podnoszonych do góry stelaży, w celu uzyskania dostępu do skrzyni na pościel. Jest to ważne szczególnie dla osób starszych, mieszkających samotnie. Materace piankowe dzięki swoim właściwościom zapewniają maksymalną wygodę i komfort podczas snu, dzięki czemu stają się coraz popularniejsze wśród klientów na całym świecie.
produkt

Materac Piankowy 10cm

czytaj więcej...
produkt

Materac Piankowy 25cm

czytaj więcej...
produkt

Materac Piankowy 10cm Kokos

czytaj więcej...
produkt

Materac Piankowy 10cm Latex 4cm

czytaj więcej...
produkt

Materac Piankowy 10cm Kokos Latex 4cm

czytaj więcej...
produkt

Materac Silver HR 21

czytaj więcej...
produkt

Materac Silver HR 21 + Visco

czytaj więcej...