iPolster
iPolster http://ipolster.pl/images/logo-ipolster.png 01-01-2018 #

Meble tapicerowane

Meble tapicerowane są kojarzone z wysokim standardem i luksusem. Często uzupełniają one podstawowe wyposażenie hoteli, pensjonatów, domów wczasowych itp. Ich obecność dodaje wnętrzom niepowtarzalnego uroku, zapewnia komfort, a tym samym podnosi prestiż całego obiektu. Wchodzą w skład umeblowania recepcji, holów, apartamentów, ale mogą również znajdować się w pokojach gościnnych. W naszej bogatej ofercie znajduje się wiele modeli mebli tapicerowanych dla hoteli.

Asortyment obejmuje: narożniki, kanapy, sofy i pufy. Produkty spełniają najwyższe kryteria jakości i trwałości. Wykonane zostały z niezwykłą precyzją i starannością, z wysokiej klasy materiałów, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Do ich produkcji użyto tkanin o różnorodnej fakturze, dużej gamie deseni, kolorów i odcieni. Polecamy ekskluzywne i eleganckie meble z naturalnej skóry oraz nubuku, sztruksu i weluru. Naszą kolekcję charakteryzuje bogate wzornictwo. Składa się ona z kanap o nowoczesnym stylu i formie, zaprojektowanych zgodnie z aktualnymi trendami. Wśród nich są modele proste i minimalistyczne oraz rozbudowane, składające się z wielu elementów. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom klientów, którzy preferują tradycjonalizm, w naszej ofercie posiadamy również eleganckie elementy wyposażenia, stylizowane na stare, współgrające z klasycznymi wnętrzami. Taka duża różnorodność form daje możliwość wkomponowania ich w dowolne aranżacje.

Jako producent mebli tapicerowanych dbamy również o to, by pasowały one zarówno do małych jak i większych pomieszczeń. Mają więc one różne gabaryty i wymiary. Wszystkie oferowane produkty łączy elegancja, funkcjonalność i wygoda. Nasza oferta jest atrakcyjna również pod względem cenowym. Proponowane przez nas hotelowe meble tapicerowane są w stanie zadowolić gusty najbardziej wymagających klientów.

produkt

Narożnik Karolina 2A2

czytaj więcej...
produkt

Chesterfield

czytaj więcej...
produkt

Chesterfield 3-os

czytaj więcej...
produkt

Chesterfield Fotel

czytaj więcej...
produkt

Loza

czytaj więcej...
produkt

Loza (kopia)

czytaj więcej...
produkt

Pufa

czytaj więcej...