iPolster
iPolster http://ipolster.pl/images/logo-ipolster.png 01-01-2018 #

O nas

o nas

Firma Polster specjalizuje się w wyposażaniu hoteli, pensjonatów, domów wczasowych itp. oraz w obsłudze podmiotów związanych z tą branżą. Na rynku działamy od wielu lat i jesteśmy cenionym i znanym producentem i dystrybutorem mebli hotelowych.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu różnego typu łóżek hotelowych oraz materacy i nakładek materacowych. Szczególnie polecamy eleganckie łóżka kontynentalne, o bardzo wysokim standardzie. Produkowane są one w różnych wymiarach, szerokiej gamie materiałowej i bogatej kolorystyce. Jednocześnie przy ich zakupie pozostawiamy klientom dużą swobodę i dowolność w zestawianiu poszczególnych elementów, co jest ich dodatkową zaletą. Realizujemy również indywidualne zamówienia i nietypowe zlecenia. Nasze wyroby są synonimem komfortu i najwyższej jakości. Stosujemy nowoczesne, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wykorzystujemy surowce zapewniające doskonałe właściwości użytkowe i estetyczne oraz dbamy o perfekcyjność wykonania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stale rozszerzamy nasz asortyment wyposażenia dla hoteli. Staramy się, by był on atrakcyjny, nie tylko pod względem estetycznym i użytkowym, ale również cenowym.

Oferujemy między innymi meble hotelowe tapicerowane, które są nieodłącznym elementem wystroju renomowanych obiektów. Nasza propozycja: narożników, sof, foteli i puf odpowiada najnowszym trendom. Są one ładne, wygodne i funkcjonalne. Łączą w sobie klasyczną elegancję z nowoczesną formą i dzięki temu można je z łatwością wkomponować w różnorodne stylizacje wnętrz. Meble wykonane są precyzyjnie, z wysokogatunkowych materiałów, co gwarantuje ich długie użytkowanie.

W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór tekstyliów hotelowych: kołder, poduszek, pościeli, ręczników, szlafroków. Spełniają one najwyższe kryteria jakości i trwałości oraz odznaczają się bogatym wzornictwem.
Pracujemy i tworzymy z pasją, a nasz profesjonalizm znajduje uznanie coraz szerszego grona klientów.