iPolster
iPolster http://ipolster.pl/images/logo-ipolster.png 01-01-2018 #

Wyposażenie dla hoteli

Wizytówką każdego hotelu, motelu czy pensjonatu jest wygląd pokoi i innych pomieszczeń użytkowanych przez gości. Obecnie na rynku panuje ogromna konkurencja, a klienci są bardzo wymagający. Aby podnieść atrakcyjność placówki, zapewnić jej wysoki standard i dużą liczbę odwiedzających, należy zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Najważniejszym jego elementem są oczywiście łóżka. Muszą być ono wygodne, by zapewnić zdrowy sen i komfortowy wypoczynek. Na rynku jest ogromny ich wybór począwszy od prostych, klasycznych modeli po eleganckie łóżka kontynentalne. Współczesne technologie, różnorodność tworzyw i materiałów wykorzystywanych do ich produkcji sprawiają, że są one w stanie uwzględnić i zaspokoić potrzeby każdego klienta, niezależnie od jego wzrostu, tuszy, ewentualnych problemów alergicznych, czy schorzeń układu ruchu. Bardzo istotne jest również to, że można je łatwo utrzymać w czystości i należytej higienie.

Elementem, który także ma wpływ na jakość snu są kołdry, poduszki i pościel. Muszą być one wykonane z doskonałych jakościowo tkanin, odznaczających się wytrzymałością i pozwalających na zachowanie walorów estetycznych przez długi czas ich użytkowania. Na wyposażeniu pokoi hotelowych, oprócz łóżek, powinny znajdować się także innego rodzaju meble: szafki, półki, sofy, fotele, krzesła itd. Ich jakość i ilość zależy oczywiście od standardu placówki. Niezależnie jednak od tego, meble muszą być zestawione kolorystycznie i stylowo, tak aby komponowały się w całość i tworzyły przytulne i gustowne wnętrza. Będą one stanowiły o niepowtarzalnej atmosferze i klimacie obiektu, a to z kolei będzie dla niego najlepszą formą reklamy.

Meble oprócz swoich walorów estetycznych powinny być funkcjonalne, łatwe w obsłudze, stabilne i niezawodne. Ważne jest także, by były wykonane z wytrzymałych materiałów i pokryć. Dopełnieniem wyposażenia pokoi hotelowych są różnego rodzaju tekstylia łazienkowe: ręczniki, szlafroki, dywaniki itp. Zagwarantują one gościom poczucie luksusu podczas wieczornej i porannej toalety. Zadbanie o właściwe i bogate wyposażenie hotelu i innych tego typu placówek zaowocuje podniesieniem ich standardu i jakości świadczonych przez nie usług.

Łóżka hotelowe

Łóżka hotelowe

Materace hotelowe

Materace hotelowe

Pościele hotelowe

Pościele hotelowe

Kołdry hotelowe

Kołdry hotelowe

Ręczniki hotelowe

Ręczniki hotelowe

Szlafroki hotelowe

Szlafroki hotelowe

Akcesoria hotelowe

Akcesoria hotelowe

Krzesła hotelowe

Krzesła hotelowe

Finansowanie projektów

Finansowanie projektów